Çağdaş Gümüş

Mercedes Benz - Proje Yöneticisi

Çağdaş Gümüş

Mercedes Benz - Proje Yöneticisi

Biography

Çağdaş GÜMÜŞ

Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinden mezun olmuştur. Yüksek Lisansını Bilgi Üniversitesinde İşletme Yönetimi alanında yapan GÜMÜŞ, Kurumsal İtibar Yönetimi üzerine tez hazırlamıştır.

İş hayatına Garanti Teknoloji’de Yazılım Mühendisi olarak başlamıştır. 7 yıl süresince temel bankacılık alanında çeşitli projelerde PL1, COBOL ve Cool:Gen ile uygulamalar geliştirmiştir.

Daha sonra sırası ile Abank da yazılım proje yöneticiliği, SoftTech(İşbank) Proje yönetim ofisinde proje yöneticiliği görevlerinde bulunmuştur.

Mercedes-Benz Türk A.Ş.’de IT Satış, Satış sonrası ve Pazarlama bölümünde çok uluslu projeler yönetmiş, proje yönetim kültürünün farkındalığının oluşması için kurum içi eğitimler vermiş ve bir çok çalıştaya katılmıştır.

Halen IT Program Management & Governance bölümünde kıdemli proje yöneticisi ve Kurumsal Mimar olarak 2 ayrı görevi sürdüren GÜMÜŞ, Kurumsal Mimari(Enterprise Architecture)’nin IT departmanında hayata geçirilmesini sağlamıştır. Halen Kurumsal mimari komitesine liderlik etmektedir.

2007 yılında PMP, 2009 yılında ITIL V3 Foundation, 2010 yılında PMI-RMP, 2013 yılında ise TOGAF 9.1 Foundation sertifikalarını almıştır.

2007-2008 yılları arasında İstanbul Kurumsal Gelişim bünyesinde, 2010-2014 yılları arasında Istanbul Institute/Yıldız Teknik Üniversitesi SEM bünyesinde proje yönetimi eğitimleri vermiştir.

Proje yönetimi ve güncel konularda blogger olarak www.birprofesyonelinevrimi.net sitesinde yazılar da yazan GÜMÜŞ, evli ve 2 çocuk babasıdır.

All session by Çağdaş Gümüş

DevOps Açık Oturum ve Soru Cevap

16:00-17:00
Ana Konferans Salonu